اینجا هر کتاب کمک درسی که نیاز داشته باشی پیدا میشه.

0
66

 

 

این یک شعار نیست، واقعیت است. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی پابیشا هر کتاب کمک درسی را که نیازدارید پیداکرده، خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

پابیشا، فروشگاه اینترنتی کتاب های کمک درسی است که تمامی ناشران آموزشی را پوشش می دهد و مخاطبان می توانند کتاب های مقاطع مختلف تحصیلی را در پابیشا پیدا کنند.

تنوع کتاب های کمک درسی گاهی باعث می شود مخاطبان نتوانند منابع مورد نظر خود را به درستی انتخاب یا به موقع تهیه کنند و گاها مجبور هستند زمانی زیادی را برای یافتن کتاب ها اختصاص دهند و رفت و آمدهای مکرر داشته باشند اما در پابیشا با کلیک روی هر مقطع و هر انتشارات تمامی کتاب های آن انتشارات به صورت یکجا نمایش داده می شود و مخاطب می تواند در زمانی کوتاه و در سریع ترین حالت ممکن کتاب های خود را انتخاب و تهیه کند.

کتاب های ناشرانی همچون گاج، کانون فرهنگی آموزش(قلم چی)، خیلی سبز، مبتکران، مهروماه، کاگو، نشرالگو، فار، دریافت، واله، دکترشاکری، چهارخونه، فاگو، منتشران و … در پابیشا قابل خرید هستند.

دانش آموزان مقاطع دبستان(اول دبستان ، دوم دبستان ، سوم دبستان ، چهارم دبستان، پنجم دبستان و ششم دبستان)، متوسطه اول(هفتم، هشتم و نهم)، متوسطه دوم(دهم، یازدهم و دوازدهم)، کنکوری ها(رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی، هنر و زبان) و هنرستانی ها می توانند در پابیشا کتاب های کمک درسی مورد نظرشان را پیدا کنند.

دسته بندی متنوع کتاب های کمک درسی و کمک آموزشی مانند کتاب های کار و تمرین، کتاب های تست و پرسش های چهارگزینه ای، کتبا های آمادگی تیزهوشان و آزمون ورودی مدارس برتر، کتاب های کنکور، کتاب های المپیادهای کشوری و جهانی و … باعث شده پابیشا به بانک کتابی جامع تبدیل شود .

در این مقاله به برخی از مهم ترین کتاب های ناشران آموزشی اشاره می کنیم:

انتشارات کانون فرهنگی آموزش(قلم چی): کتاب های کار و تمرین، سوالات پرتکرار(نمونه سوالات امتحانی مهم و پرتکرار)، کتاب های تست(کتاب های آبی)، کتاب های جمع بندی(کتاب های زرد) و …

انتشارات خیلی سبز: کتاب های کار، کتاب های تست جامع، کتاب های تست مقطع محور، کتاب های شب امتحان، کتاب های سری شگفت انگیز، ماجراهای منودرسام، کتاب های پیشتاز و …

انتشارات نشرالگو: کتاب های موضوعی ادبیات، کتاب های تست دروس ریاضی ، فیزیک و …

انتشارات مبتکران: کتاب های سری شهاب، مرشد، رشادت، یوز و …

انتشارات چهارخونه (ناشر تخصصی هنرستان): گام به گام، کتاب های نکته به نکته ، تست های آمادگی کنکور کاردانی و …

انتشارات گاج: کتاب های کارپوچینو، سیرتاپیاز، پرسمان، میکروطلایی، کتاب های موضوعی، و …

انتشارات مشاوران: کتاب های ویژه رشته های انسانی و سایر رشته ها

انتشارات اسفندیار: ناشر کتاب های شب امتحان

و حالا یک خبر خوب برای مخاطبان پابیشا دبستان

شما می توانید کتاب های کمک درسی خود را از پابیشا با تخفیف خریداری کنید. هم چنین در جشنواره های مختلف، برای اعضای باشگاه مشتریان پابیشا تخفیفات ویژه تری خواهیم داشت.

هم چنین برای خریدهای بالاتر از ۱۰۰ هزارتومان ، هزیه ارسال کتاب ها رایگان می باشد

پس اینجا هر کتاب کمک درسی که نیازداری پیدا می شه 🙂

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید