بهترین کتاب های جمع بندی و شبیه ساز کنکور

0
1577

جمع بندی مطالب درسی می تونه شما رو نسبت به رقاباتون تو این ماراتن بزرگ خیلی جلو ببره و نقاط ضعف و قوتتون رو مشخص کرده تا بتونین با برطرف کردن ایراداتتون برای افزایش درصداتون تو کنکور تلاش کنین . از دست دادن و یا کوتاهی کردن تو این دوره اشتباهه و کیفیت و کمیت تلاشی که تو این دوره برای جمع بندی نهاییه درساتون انجام میدین خیلی مهمه و می تونه نتیجه خیلی خوبی رو براتون رقم بزنه .

دوران جمع بندی و منابعی که تو این دوره استفاده میشه تاثیر گذاریه زیادی تو نتیجه کنکور سراسری برای همه داوطلبا داره . برای همین تو این مقاله درباره بهترین منابع جمع بندی کنکور سراسری توضیح دادیم . پس تا آخر این مقاله همراهمون باشین تا با توجه به شرایطتون بهترین منابع رو انتخاب کنین .

تو کنکور سراسری با دو دسته داوطلب مواجه می شیم دسته اول اونایی هستن که خیلی خوب خوندن و اکثر مطالب رو تموم کردن و از همون اول بحث خلاصه نویسی مطالب رو جدی گرفتن و مباحثی که می خوندن رو خلاصه نویسی می کردن و الان یک جزوه تقریبا کامل از همه مطالبی که برای کنکور خوندن دارن . دسته دوم داوطلبایی هستن که به هر دلیلی کوتاهی کردن و تازه وارد این رقابت نفس گیر شدن .

همه داوطلبا یک سری نگرانیا بابت کنکور سراسری دارن که با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون اصلی ترین دغدغه داوطلبا حجم زیاده مطالبه . دانش آموزایی که مطالب درسی رو تموم کردن ترس از فراموشی دارن و به همین دلیل می خوان که مطالب رو دوباره مرور کنن و از طرفی حجم زیاد مطالب باعث میشه که سراغ منابع اصلی نرن و دنبال یه منابعی برای جمع بندی و مرور سریع مطالب باشن . دانش آموزایی که دیرتر شروع کرده چون تایم کمتری برای یادگیری مطالب دارن پس نمی رسن همه مطالب رو بخونن و تصمیم دارن مطالب رو به طور خلاصه خونده و راندمان کارشون رو بالا ببرن .

اینجاست که بحث جمع بندی دروس میاد وسط یعنی این که هر دو دسته داوطلبا ترجیح میدن به جای مطالعه دوباره منابع درسیشون بیان با خوندن خلاصه ها و جمع بندی نکات مهم توی بازه زمانی کمتر نتیجه بهتری رو بدست بیارن که یه امر کاملا منطقیه .

یکسری از افراد ممکنه که مطالعشون خیلی دقیق بوده و زمان مطالعه هر مبحث اقدام به نوشتن خلاصه مطالب هم کرده باشن و خیلی از دانش آموزا هم هستن که نه وقتشو داشتن نه نحوه نوشتن خلاصه رو میدونستن ، چون خلاصه نویسی خودش قواعد مخصوص به خودش رو داره و خلاصه ای برامون قابل قبوله که نکات مهم و مشکلاتتون رو توش توضیح داده باشین نه کل کتاب . پس بهترین منبع برای جمع بندی مطالب درسی کنکور خلاصه نویسی استانداره نه هر خلاصه نویسی ای .

چگونه در مدت زمان کمتر بیش‌ترین حجم درسی را بخوانیم

 

 چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم ,  استفاده از حداکثر توان

 

 چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : تا به حال به این موضوع دقت کرده‌اید که چقدر در طول روز انرژی ذهنی و جسمی‌تان بالا و پایین می‌شود؟ هر کدام از ما در بعضی ساعات فعال تر و پر انرژی تر هستیم، این ساعت‌ها بهترین زمان برای انجام کارهای مهم و ارزشمند است. در عین حال در بعضی ساعات انرژی کمتری داریم و نمی‌توانیم روی کارها به خوبی تمرکز کنیم.

بهترین راهکار برای اینکه بازدهی زیادی از مطالعه داشته باشید این است که درس‌هایی که سخت هستند و تمرکز زیادی می‌خواهند را در زمان اوج انرژی بخوانید.

در زمان افت انرژی برای تجدید قوا زمانی را اختصاص دهید. آب بنوشید، کمی قدم بزنید و یا اینکه چرت کوتاهی بزنید، البته تعجب نکنید! چرت زدن عملکرد ذهنی را بهبود می‌دهد. حتماً به اندازه کافی استراحت کنید تا بتوانید بیش‌ترین بازدهی را از مطالعه داشته باشید.

 

یادداشت کردن کارها

 

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : تصور کنید صبح که از خواب پا می‌شوید برنامه‌ای برای روز خود ندارید. سردرگم هستید و نمی‌دانید چه درسی را مطالعه کنید. یک ساعت طول می‌کشد تا تصمیم بگیرید چه درسی را بخوانید. ساعت‌ها طول می‌کشد تا یک مبحث را تمام کنید چرا که بازه زمانی خاصی را برای خواندنش در نظر نگرفته‌اید. به این ترتیب یک روز ارزشمند خود را از دست می‌دهید. اینجاست که با یادداشت کردن کارها می‌توانید حداکثر استفاده را از روزهایتان ببرید.

آدم‌های موفق همیشه از شب قبل می‌دانند فردا چه کاری را باید انجام دهند؛ بنابراین کارهای خود را از شب قبل یادداشت می‌کنند و بر اساس اهمیت اولویت‌بندی می‌کنند. با انجام همین کار ساده می‌توانید تحولی در استفاده از روزهایتان ایجاد کنید چرا که مغز شما بهتر متوجه می‌شود چه زمانی باید روی چه چیزی تمرکز کند.

 

اول صبح، مهم‌ترین کارها

برایان تریسی در کتاب قورباغه را قورت بده می‌گوید «اول صبح مهم‌ترین کارها را انجام دهید»

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید مهم‌ترین و سخت‌ترین کار را انجام دهید. به طور مثال برای دانش‌آموزی تمایل به خواندن درس ریاضی ندارد و آن را سخت‌ترین درس ممکن می‌داند. پس بهترین راهکار این است که ریاضی را اول صبح مطالعه کند چرا که معمولاً هنگام صبح مغز انسان در بهترین حالت آمادگی قرار دارد. هیچ وقت برای انجام همه کارها وقت کافی وجود ندارد، اما همیشه برای انجام مهم‌ترین کارها وقت کافی هست.

 

تمرکز، تمرکز و تمرکز

 

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : برای اینکه ساعت مطالعه شما بازدهی مناسبی داشته باشد، نیازمند تمرکز بالایی هنگام درس خواندن هستید. ایجاد تمرکز یک شبه اتفاق نمی‌افتد بلکه باید تکنیک‌های تمرکز حواس که قبلا در سایت محصل ایرانی توضیح داده‌ایم را بارها تمرین کنید تا به نتیجه مطلوبی برسید. هر وقت هنگام مطالعه حواستان پرت شد با خودتان بگویید «ایست! برگردیم سر درس»

 

مقابله با وسوسه‌ها

 

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : شاید وسط درس خواندن وسوسه استفاده از موبایل به سراغتان بیاید و قصد داشته باشید چند دقیقه موبایلتان را چک کنید. دقیقاً مشکل از همین جا شروع می‌شود که شما درس خواندن را رها می‌کنید و در شبکه‌های اجتماعی پرسه می‌زنید. بهترین راهکار برای مقابله با این وسوسه‌ها خاموش کردن گوشی یا حداقل به حال پرواز (Air plan) در آوردن آن است.

 

فکر بزرگ، عمل کوچک

 

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : از قدیم گفتند سنگ بزرگ نشانه نزدن است! وقتی برای خودتان برنامه روزانه برای خودتان تنظیم می‌کنید حتماً میزان توانایی‌تان را در نظر بگیرید و به قول معروف لقمه برگتر از دهانتان بر ندارید. کارهای بزرگ در نظر بگیرید و آن را به چند کار کوچک تقسیم کنید تا به راحتی از عهده انجام دادنش بر بیایید.

 

درس‌ها را در همان روز مرور کنید

 

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : ممکن است هر روز مباحث جدیدی بخوانید بنابراین نکات مهم هر مبحث را همان روز مرور کنید. به دلیل اینکه چند روز بعد، نیاز به تلاش بیشتری برای یادآوری مطالب دارید یک مرور سریع در انتهای روز، باعث تثبیت مطالب خوانده شده و یادآوری آسان تر خواهد شد. با مرور کردن روزانه مطالب درسی در زمانتان صرفه‌جویی کنید.

 

نکاتی مهم در مورد جمع بندی دروس اختصاصی تجربی

 

اونها رو به سه دسته تقسیم میکنیم  :

۱٫ یادگرفتنی(ریاضی و فیزیک)
۲٫ حفظی و یادگرفتنی(شیمی)
۳٫ حفظی مفهومی (زیست)

 

?۱٫ برای جمع بندی درسهای یادگرفتنی ریاضی و فیزیک اول خلاصه هایی که قبلا موقع مطالعه از روی درسنامه ها و یا جزوات نوشتید رو نگاه بندازید و بعد برید سراغ تست .بیشتر جمع بندی با زدن تسته. تست ازموهای جمع بندی ای که مثلا اخر هر فصل کتاب کمک درسی هست. این مراحل رو برای یک فصل به صورت کامل انجام بدید و سپس برید سراغ فصل بعد.

 

?۲٫ جمع بندی درس شیمی هم مثل درس ریاضی و فیزیکه فقط اینجا این نکته بهش اضافه میشه که جنبه ی حفظی شیمی هم بالاست و باید متن کتاب و خلاصه های مربوط به نکات حفظی رو خیلی با دقت مرور کنید و مسائل رو با زدن تست جمع بندی کنید.

 

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : بیشترین سوالی که این روزها بین بچه های کنکوری وجود داره منابع خوب برای جمع بندی هست.همیشه این رو در نظر بگیرید که بهترین منبع برای جمع بندی،دست نوشته ها،خلاصه نویسی،حاشیه نویسی و خط کشی های خودتون هست که در طول سال انجام دادید اما خوب بعضی از بچه ها هستن که در طول سال یا مطالعه خوبی نداشتن و یا اینکه خلاصه ای ننوشتن،برای این دسته از بچه ها استفاده از منابع جمع بندی موجود توصیه میشه .

۱.زیست شناسی
موج آزمون،دو جلد همایش نشر دریافت،جمع بندی زیست تخته سیاه،جمع بندی مهروماه
۲.شیمی
موج آزمون،۳ جلد فیل مبتکران،حل مساله شیمی خط ویژه،جمع بندی مهروماه
۳.فیزیک
خط ویژه،چکیده فیزیک پایه تخته سیاه،معجزه فیزیک کنکور مهروماه،جمع بندی فیزیک مهروماه
۴.ریاضی
خط ویژه،ریاضی همایش دریافت،جمع بندی مهروماه
۵.زمین شناسی
چکیده زمین خیلی سبز

 

چگونه در دو ماه دروس را جمعبندی کنیم : منابع ذکر شده برای هر درس بر اساس اولویت هستش،منظور کتابی که اول از همه نوشته شده نسبت به بقیه در اولویته!

کتاب های موج آزمون طبق تحقیقات بنده مناسب ترند البته اطلاع ندارم که فیزیک و ریاضی ام داره یا نه
کتاب های موج آزمون و خط ویژه که تشتشون بیشتره برای کسانی که تسلط کامل یا نسبی به مطالب دارند مفیدتر خواهد بود.
کسانی که تسلط ندارند،خوب یا کم خوندن می تونن از کتاب های همایش نشر دریافت یا مهروماه که درسنامش از تستش بیشتره استفاده کنن.
کتابهای فیزیک مهروماه توصیه نمیشه.

​بهترین کتاب های شبیه ساز کنکور

رتبهشبیه ساز های کنکورتعداد رای (مجموعا ۲۳۴۸)
۱دور دنیا در ۴ ساعت گاج۱۴۶۶
۲کنکوریوم مهروماه۳۴۱
۳چند کنکور خیلی سبز۳۱۵
۴۱۰ کنکور زرد قلم چی۱۹۳
۵۲۰ کنکور خوشخوان۳۳

 

بهترین مجموعه کنکورهای عمومی

رتبهمجموعه کنکور های عمومیتعداد رای (مجموعا ۲۴۱۱)
۱دور دنیا در ۴ ساعت گاج۱۵۱۰
۲چند کنکور خیلی سبز۵۶۳
۳زرد قلم چی۳۳۸

 

بهترین کتاب های جمع بندی ادبیات فارسی

رتبهکتاب های جمع بندی فارسیتعداد رای (مجموع ۱۸۱۷)
۱جمع بندی فارسی کنکور خیلی سبز۱۰۳۳
۲موج آزمون + جمع بندی فارسی کنکور نشر الگو۴۱۴
۳فارسی ۱۰۰۰ تست نشر دریافت۱۵۴
۴خط ویژه ادبیات کنکور گاج۱۱۰
۵جمع بندی فارسی کنکور مهروماه۶۵
۶فارسی دوازدهم لقمه مهروماه۱۵
۷فارسی یازدهم لقمه مهروماه۱۳
۸فارسی دهم لقمه مهروماه۱۳

 

بهترین کتاب های موضوعی ادبیات فارسی

رتبهکتاب های موضوعی فارسیتعداد رای (مجموع ۴۰۳۵)
۱قرابت معنایی نشر الگو۱۲۷۵
۲آرایه های ادبی نشر الگو۱۲۶۵
۳تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت۲۴۶
۴آرایه های ادبی نشر دریافت۲۲۲
۵آرایه های ادبی هفت خان خیلی سبز۲۱۶
۶دستور زبان هفت خان خیلی سبز۱۷۱
۷مفهوم و قرابت معنایی مینی میکروطلایی گاج۱۱۶
۸آرایه های ادبی مینی میکروطلایی گاج۸۳
۹دستور زبان نشر الگو۸۲
۱۰قرابت معنایی هفت خان خیلی سبز۷۸
۱۱لغت و املا فارسی نشر الگو۵۶
۱۲دستور زبان نشر دریافت۵۱
۱۳آرایه های ادبی لقمه طلایی مهروماه۴۶
۱۴مفهوم و قرابت معنایی لقمه طلایی مهروماه۳۴
۱۵لغت و املا و تاریخ ادبیات هفت خان خیلی سبز۲۹
۱۶واژگان سطر به سطر مینی میکروطلایی گاج۲۲
۱۷لغت، املا و تاریخ ادبیات نشر دریافت۲۱
۱۸آرایه های ادبی جیبی خیلی سبز۱۲
۱۹دستور زبان فارسی خیلی سبز۹

 

بهترین کتاب های جمع بندی عربی

رتبهکتاب های جمع بندی عربیتعداد رای (مجموع ۲۵۳۴)
۱جمع بندی عربی کنکور خیلی سبز۱۶۹۲
۲موج آزمون عربی نشر الگو۲۹۱
۳خط ویژه کنکور عربی گاج۲۸۷
۴جمع بندی عربی کنکور مهروماه۱۳۹
۵عربی جمع بندی عمار با ۲۰۰ نکته قلم چی۸۹
۶عربی دوازدهم لقمه طلایی مهروماه۳۶

 

بهترین کتاب های موضوعی عربی

رتبهکتاب های موضوعی عربیتعداد رای (مجموع ۱۷۳۰)
۱درک مطلب مینی میکروطلایی گاج۱۱۴۲
۲درک مطلب عربی جیبی خیلی سبز۲۵۱
۳فن ترجمه عربی مینی میکروطلایی گاج۱۱۲
۴واژگان عربی کنکور Tick Eight مینی میکرو طلایی گاج​۶۷
۵لغت نامه عربی جیبی خیلی سبز۳۷
۶ترجمه و مفهوم عربی لقمه طلایی مهروماه۳۲
۷ترجمه و مفهوم عربی جیبی خیلی سبز۲۹
۸واژگان عربی لقمه طلایی مهروماه۲۸
۹۲۰۰۰ واژگان عربی کنکور نشر دریافت۲۵
۱۰واژگان عربی دهم لقمه مهروماه۸

 

بهترین کتاب های جمع بندی دین و زندگی

رتبهکتاب های جمع بندی دین و زندگیتعداد رای (مجموعا ۱۹۰۰)
۱جمع بندی دین و زندگی خیلی سبز۱۲۰۰
۲آیات و روایات مینی میکروطلایی گاج۳۹۶
۳زیپ دین و زندگی نشر الگو۱۶۱
۴پیام آیات دین و زندگی لقمه طلایی مهروماه۵۸
۵آیات و روایات موضوعی خیلی سبز۳۷
۶دین و زندگی مولتی ویتامین نشر تاج۳۱
۷آیات و روایات جیبی خیلی سبز۱۷

 

بهترین کتاب های جمع بندی زبان انگلیسی

رتبهکتاب های جمع بندی زبان انگلیسیتعداد رای (مجموعا ۲۲۳۵)
۱جمع بندی انگلیسی کنکور خیلی سبز۱۴۵۰
۲موج آزمون انگلیسی نشر الگو۳۰۸
۳آزمون پلاس انگلیسی جامع گاج۲۲۵
۴جمع بندی انگلیسی مهروماه۱۵۴
۵چکیده زبان انگلیسی جیبی خیلی سبز۴۳
۶انگلیسی دهم جیبی خیلی سبز۲۳
۷انگلیسی دوازدهم جیبی خیلی سبز۱۸
۸انگلیسی یازدهم جیبی خیلی سبز۱۴

 

بهترین کتاب های موضوعی زبان انگلیسی

رتبهکتاب های موضوعی زبان انگلیسیتعداد رای (مجموع ۱۷۱۵)
۱پت و متن کنکور خیلی سبز۱۰۶۹
۲درک مطلب مینی میکرطلایی گاج۲۶۵
۳ریدینیگ و کلوز تست جیبی خیلی سبز۱۰۲
۴۴۰۳۰ درک مطلب لقمه مهروماه۷۱
۵واژگان انگلیسی tick eight مینی میکروطلایی گاج۵۹
۶گرامر زبان کنکور لقمه طلایی مهروماه۳۶
۷واژگان زبان انگلیسی لقمه مهروماه۳۴
۸واژگان سطر به سطر مینی میکروطلایی گاج۳۰
۹۱۲۰۱ واژگان تکمیلی لقمه مهروماه۲۷
۱۰۲۰۰۰ واژگان انگلیسی نشر دریافت۲۲

 

بهترین کتاب های جمع بندی زیست شناسی

ردیفکتاب های جمع بندی زیست شناسیتعداد رای (مجموعا ۱۶۷۰)
۱موج آزمون زیست شناسی نشر الگو۹۵۷
۲زیست شناسی جمع بندی کنکور خیلی سبز۳۷۹
۳فصل آزمون زیست شناسی خیلی سبز۱۲۹
۴خط ویژه زیست کنکور گاج۸۰
۵جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه۶۵
۶زیست شناسی تصویری خیلی سبز۳۳
۷زیست تصویری لقمه طلایی مهروماه۲۷

 

بهترین کتاب های موضوعی زیست شناسی

رتبهکتاب های موضوعی زیست شناسیتعداد رای (مجموعا ۱۳۳۹)
۱متن و مکث زیست کنکور میکروطلایی گاج۸۸۱
۲عکس و مکث زیست میکروطلایی گاج۱۴۵
۳زیست شناسی گیاهی تخته سیاه۷۸
۴زیست ترکیبی کنکور لقمه طلایی مهروماه۷۲
۵زیست گیاهی جیبی خیلی سبز۵۴
۶زیست شناسی جانوری لقمه طلایی مهروماه۳۲
۷ژنتیک جیبی خیلی سبز۲۶
۸زیست گیاهی مینی میکروطلایی گاج۲۲
۹دستگاه های بدن انسان لقمه طلایی مهروماه۱۵
۱۰زیست شناسی گیاهی لقمه طلایی مهروماه۱۴

 

بهترین کتاب های جمع بندی ریاضی تجربی

رتبهکتاب های جمع بندی ریاضی تجربیتعداد رای (مجموعا ۱۳۸۴)
۱موج آزمون ریاضی تجربی نشر الگو۷۸۱
۲جمع بندی ریاضی تجربی کنکور خیلی سبز۲۶۹
۳جمع بندی ریاضیات تجربی مهروماه۱۷۱
۴۱۰۰ آزمون ریاضیات تجربی مهروماه۶۱
۵فصل آزمون ریاضیات تجربی خیلی سبز۴۰
۶جمع بندی ریاضیات تجربی نشر الگو۲۶
۷ریاضی تجربی جامع کنکور فار۲۰
۸جمع بندی ریاضی تجربی CBC مبتکران۱۶

بهترین کتاب های جمع بندی حسابان و ریاضی پایه

رتبهکتاب های جمع بندی حسابان و ریاضی پایهتعداد رای (مجموعا ۱۰۰۰)
۱حسابان و ریاضی پایه فصل آزمون خیلی سبز۶۲۷
۲خط ویژه حسابان کنکور گاج۱۳۶
۳ریاضیات پایه جمع بندی نشر الگو۸۹
۴موج آزمون ریاضی نشر الگو۵۷
۵جمع بندی حسابان کنکور مهروماه۳۱
۶جمع بندی حسابان و ریاضی پایه خیلی سبز۲۴
۷حسابان کنکور لقمه طلایی مهروماه۱۷
۸حسابان جیبی یازدهم خیلی سبز۸
۹حسابان یازدهم لقمه مهروماه۷
۱۰حسابان دوازدهم لقمه مهروماه۴

 

بهترین کتاب های جمع بندی گسسته و آمار و احتمال

ردیفکتاب های جمع بندی گسسته و آمار و احتمالتعداد رای (مجموعا ۹۱۷)
۱گسسته و آمار و احتمال فصل آزمون خیلی سبز۶۰۶
۲جمع بندی گسسته و آمار و احتمال کنکور خیلی سبز۱۲۲
۳خط ویژه گسسته گاج۸۰
۴گسسته و آمار و احتمال موج آزمون نشر الگو۴۳
۵گسسته و آمار و احتمال جمع بندی مهروماه۲۵
۶گسسته و آمار و احتمال لقمه طلایی مهروماه۲۱
۷آمار و احتمال یازدهم لقمه طلایی مهروماه۲۰

بهترین کتاب های جمع بندی هندسه

ردیفکتاب های جمع بندی هندسهتعداد رای (مجموعا ۹۲۸)
۱هندسه دوازدهم فصل آزمون خیلی سبز۶۰۴
۲موج آزمون هندسه نشر الگو۱۳۷
۳جمع بندی هندسه دوازدهم خیلی سبز۶۳
۴جمع بندی هندسه پایه خیلی سبز۴۹
۵هندسه کنکور لقمه طلایی مهروماه۲۶
۶هندسه پایه فصل آزمون خیلی سبز۱۷
۷جمع بندی هندسه کنکور مهروماه۱۶
۸هندسه دهم لقمه مهروماه۸
۹هندسه دوازدهم لقمه طلایی مهروماه۸

 

بهترین کتاب های جمع بندی فیزیک

رتبهکتاب های جمع بندی فیزیکتعداد رای (مجموعا ۱۸۸۶)
۱موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

موج آزمون فیزیک پایه ریاضی نشر الگو

۱۰۰۲
۲جمع بندی فیزیک کنکور تجربی خیلی سبز

جمع بندی فیزیک کنکور ریاضی خیلی سبز

۴۴۳
۳فوت و فن فیزیک کنکور مینی میکروطلایی گاج۲۲۲
۴فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز

فصل آزمون فیزیک جامع ریاضی خیلی سبز

۱۱۷
۵جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهروماه

جمع بندی فیزیک کنکور ریاضی مهروماه

۷۰
۶مرور سریع فیزیک دهم و یازدهم لقمه طلایی مهروماه۱۴
۷مرور سریع فیزیک دوازدهم لقمه طلایی مهروماه۱۰
۸فیزیک دوازدهم تجربی لقمه مهروماه

فیزیک دوازدهم ریاضی لقمه مهروماه

۸

 

بهترین کتاب های جمع بندی شیمی

رتبهکتاب های جمع بندی شیمیتعداد رای (مجموعا ۱۸۳۶)
۱فصل آزمون شیمی جامع خیلی سبز۹۹۶
۲شیمی پایه موج آزمون نشر الگو۲۹۸
۳جمع بندی شیمی کنکور خیلی سبز۲۳۴
۴فیل شیمی یازدهم مبتکران۱۴۲
۵جمع بندی شیمی کنکور مهروماه۶۶
۶فیل شیمی دهم مبتکران۴۶
۷شیمی دوازدهم موج آزمون نشر الگو۲۶
۸جمع بندی شیمی دوازدهم نشر الگو۱۵
۹جمع بندی شیمی یازدهم نشر الگو۸
۱۰جمع بندی شیمی دهم نشر الگو۵

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید