با مجموعه کتاب چند کنکور انتشارات خیلی سبز دیگر نگران کنکور نباشید

0
63
با مجموعه کتاب چند کنکور انتشارات خیلی سبز دیگر نگران کنکور نباشید

مطالعه برای کنکور با درس خواندن برای یک امتحان معمولی کمی متفاوت است. مطالعه‌ی حجم زیادی از درس‌ها و اطلاعات برای آزمونی که چند ساعت طول می‌کشد تمرکز و انرژی بیشتری می‌طلبد. اما جای نگرانی نیست؛ اگر به روش درست مطالعه کنید، این آزمون بزرگ را هم با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت. شاید کنکور یا هر آزمون بزرگ دیگری کمی دلهره‌آور به نظر برسد، اما در پایان این مطلب به رویکرد مناسبی درباره‌ی روش صحیح مطالعه برای کنکور می‌رسید. پس همراه ما باشید.

کتاب های چند کنکور خیلی سبز

با مجموعه کتاب چند کنکور انتشارات خیلی سبز دیگر نگران کنکور نباشید

مجموعه کتاب‌های چند کنکور انتشارات خیلی سبز برای تسلط متقاضیان کنکور به سؤالات کنکور سال‌های قبل طراحی و منتشر شده‌اند. چند کنکور خیلی سبز همانند یک حریف تمرینی بسیار عالی برای متقاضیان کنکور است که برای آمادگی در این آزمون کاربرد دارد.  این کتاب‌ها شامل سؤالات کنکور داخل و خارج کشور می‌باشد و به نوعی شبیه‌ساز مناسبی برای کنکور سراسری محسوب می‌شود. در ضمن پاسخ تشریحی این سؤالات در جلد دوم کتاب گنجانده شده است.

چند کنکور برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی توسط انتشارات خیلی سبز منتشر شده که هر کدام از این کتاب‌ها در دو جلد سؤال و جلد پاسخ تألیف شده است. علاوه بر این کتاب چند کنکور جامع عمومی برای مرور سؤالات کنکور سال‌های گذشته دروس عمومی در دسترس متقاضیان کنکور قرار گرفته است. این ‎کتاب‎ها به‌عنوان کتاب جمع‌بندی شناخته می‌شوند و برای ماه‌های پایانی آمادگی برای کنکور حکم طلا را دارند. چند کنکور با درس‌های نظام جدید کاملاً سازگار شده و هیچ نکته‌ای از کتاب‌های درسی از چشم مؤلفان خیلی سبز دور نمانده است.

کتاب های چند کنکور انسانی

جلد سؤال این مجموعه به‌صورت یک پکیج، شامل ۱۲ دوره کنکور سراسری سال‌های ۹۳ تا ۹۸ داخل و خارج از کشور است که هر دوره یک دفترچه آزمون اختصاصی، یک دفترچه آزمون عمومی و یک پاسخ برگ دارد.

پاسخنامه سؤالات کتاب در جلد دوم

جلد پاسخ، کتابی است که علاوه بر پاسخ‌های کاملاً تشریحی و بررسی دلایل غلط بودن گزینه‌های نادرست تعداد فراوانی نکته، تکنیک‌های پاسخ به تست، یادآوری و … دارد که داخل کادری مشخص قرار گرفته‌اند. علاوه بر این شماره صفحات کتاب درسی که سؤالات از آن طرح شده‌اند، در کنار پاسخ آورده شده است. برای پاسخ برخی از سؤالات به نکات آموزشی و مفهومی اشاره شده و به دانش آموزان در یادگیری بهتر مطلب کمک می‌کنند در ضمن تلاش شده تا در پاسخ تشریحی سؤالات، تمامی گزینه‌ها بررسی و تحلیل شوند.

چند کنکور ریاضی

جلد سؤال این مجموعه به‌صورت یک پکیج، شامل ۱۲ دوره کنکور سراسری سال‎های ۹۳ تا ۹۸ داخل و خارج از کشور است که هر دوره یک دفترچه آزمون اختصاصی، یک دفترچه آزمون عمومی و یک پاسخ برگ دارد و در مجموع تعداد سؤالات آورده شده در این کتاب ۲۳۵۰ سؤال عمومی و اختصاصی به شکل چهارگزینه‌ای یا همان تستی می‌باشند.

پاسخنامه سؤالات کتاب در جلد دوم

در جلد پاسخ در بخش پاسخ تشریحی سؤالات نکات ارزشمندی آورده شده که علاوه بر هدایت دقیق همانند یک درس‌نامه خلاصه و مفید همراه با تأکید روی نکات مهم در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است. توجه داشته باشید این نکات ممکن است در کتاب درسی شما وجود نداشته باشد اما در پاسخ‌دهی به برخی از تست‌ها بسیار سودمند هستند. پس فراموش نکنید که با بررسی پاسخنامه تشریحی کتاب چند کنکور رشته ریاضی می‎توانید نکات مهم و محتمل در کنکور را یاد بگیرید. در این کتاب سعی شده تا جای ممکن مجموعه گزینه‌های نادرست هم مورد بررسی قرار گیرند تا شما با دلیل کافی تست صحیح را بپذیرید.

با مجموعه کتاب چند کنکور انتشارات خیلی سبز دیگر نگران کنکور نباشید

چند کنکور تجربی

جلد سؤال این مجموعه به صورت یک پکیج، شامل ۱۲ دوره از کنکور سراسری سال‌های ۹۳ تا ۹۸ داخل و خارج از کشور است که هر دوره یک دفترچه آزمون اختصاصی، یک دفترچه آزمون عمومی و یک پاسخ برگ را شامل می‌شود.

پاسخنامه سؤالات کتاب در جلد دوم

جلد پاسخ این کتاب حاوی پاسخ سؤالات همراه با نکات آموزشی و تستی است که علاوه بر توضیح پاسخ صحیح تست‌های غلط نیز توضیح داده شده‎اند تا شما را از هرگونه شک و شبهه نسبت به پاسخ سؤالات برهاند پس می‎توان گفت در جلد پاسخ شما با یک درس‌نامه جامع و مفید رو به رو هستید.

چند کنکور جامع عمومی

مرور سؤالات کنکورهای سال‌های گذشته در ماه‌های آخر بسیار اهمیت دارد و در مورد درس‎های عمومی اهمیت این موضوع به مراتب بیشتر خواهد بود.

کتاب چند کنکور عمومی خیلی سبز نیز با همین هدف نیز تألیف شده است. یعنی تمامی سؤالات درس‌های عمومی کنکورهای سال‌های قبل در این کتاب آورده شده است.

این کتاب ۲۴ آزمون عمومی دارد که هر آزمون شامل ۱۰۰ تست است که به ۲۵ تست از هر درس عمومی، همانند آزمون کنکور تقسیم‌بندی شده است.

دسته‌بندی‌های آزمون‌ها

  • ۱۰ آزمون عمومی کنکور سال‌های ۹۳ تا ۹۷ کاملاً سازگار شده با نظام جدید
  • ۷ آزمون عمومی کنکور سال ۹۸ برای رشته‌های مختلف داخل و خارج کشور
  • ۷ آزمون عمومی تألیفی کاملاً استاندارد و مشابه کنکور سال ۹۸ که توسط گروه تألیف خیلی سبز

توجه داشته باشید که در خواندن این کتاب‌ها باید شرایط آزمون کنکور را برای خود شبیه‌سازی کرده و مطابق‎ با زمان‌بندی کنکور به سؤالات پاسخ دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید