کتاب های زبان اصلی مورد نیازمون از کجا پیدا کنیم ؟

0
31
خرید کتاب های لاتین
خرید کتاب لاتین دانشگاهی چی کار کنیم ؟
اگه شما هم مثل من علاقه خاصی به زبان انگلیسی داشته باشید یا اگه برای دانشگاه و پروژه هاتون یا برای بهبود زبان انگلیسیتون به کتاب انگلیسی نیاز دارید، کتاب های زبان اصلی مورد نیازمون از کجا پیدا کنیم ؟ و راه حلی برای خرید کتاب های لاتین خود ندارید میتواندی با مطلعه متن زیر مشکل خود را رفع کنید .
یکی از سوالات مشترک میان علاقه‌مندان به شروع یادگیری زبان ‌انگلیسی این سوال است که بهترین اثر برای یادگیری زبان انگلیسی کدام کتاب است؟ این سوال هیچ‌گاه واقعا جواب قطعی نخواهد داشت، زیرا بهترین کتاب برای آموزش باید متناسب با سطح علمی، سن، نوع یادگیری و هدف شما انتخاب شود. و این که برای  خرید کتاب لاتین دانشگاهی باید چکار کنیم ؟!!
ما یک لیست از کتاب های و انتشارات که می توانید با مراجعه به هر بخش انها را تهیه کنیدو باعث تقویت در زبان خود شوید.

شما با استفاده از این لیست میتوانید خرید کتاب لاتین دانشگاهی خود را آسان کنید.

کتاب های زبان به قلم عباس فرزام

 • زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه: گرامر – لغت – درک مطلب: همراه با ۱۵۰۰ سوال چهارجوابی مخصوص: دبیرستان – پیش‌دانشگاهی – کنکور سراسری …نويسنده:عباس فرزام
 • گرامر انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه نويسنده:عباس فرزام
 • ۳- سوالات زبان انگلیسی امتحانات نهایی سال چهارم دبیرستان (از ۱۳۶۹ – ۱۳۵۸)نويسنده:علی‌اکبر قاری‌نیت ؛ نويسنده:عباس فرزام
 • ۴- سوالات چهارجوابی و گرامر انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه مخصوص: دبیرستان – پیش‌دانشگاهی – کنکورنويسنده:عباس فرزام
 • ۵- انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه: گرامر – لغت – درک مطلب همراه با ۱۵۰۰ سوال چهارجوابی مخصوص: …نويسنده:عباس فرزام
 • ۶- انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه: گرامر – لغت – درک مطلب همراه با ۱۵۰۰ سوال چهارجوابی مخصوص: دبیرستان – پیش‌دانشگاهی نويسنده:عباس فرزام
 • ۷- نود و نه داستان کوتاه انگلیسی و کامپری هنشنگردآورنده:عباس فرزام
 • ۸- گرامر انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه نويسنده:عباس فرزام
 • ۹- تست و گرامر انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه مخصوص: دبیرستان ـ کنکور ـ اعزامنويسنده:عباس فرزام
 • ۱۰- زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه: گرامر – لغت – درک مطلب همراه با ۱۵۰۰ سوال چهارجوابی مخصوص: دبیرستان – پیش‌دانشگاهی – کنکور سراسری …نويسنده:عباس فرزام

کتاب های آموزش زبان انگلیسی از گاج

 • American Family and Friends

 • سری کتاب‌های آموزش Family and Friends”” یکی از پرفروش‌ترین محصولات آموزشی تولید شده برای کودکان و نوجوانان است. این کتاب‌‌ها که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده، دارای شش مجموعه‌ مجزا است. هر مجموعه حاوی یک کتاب درسی (Student Book)، کتاب تمرین (Work Book) و دو حلقه CD است.کتاب‌های “Family and Friends” ساختاری ساده و شفاف دارد و تلاش مولفان آن بر این بوده که یادگیری تا حد امکان ساده باشد و در عین حال دانش‌آموز و معلم در هر فصل و در هر درس بیشترین میزان تعامل را با مطالب درسی داشته باشند. مطالبی که به صورت ترانه و موسیقی یا بازی‌های ساده، پازل، جدول و … طراحی شده تا مجموعه‌ای قابل اتکا برای یادگیری زبان انگلیسی باشد.
 • Top Notch

 • مجموعه‌ کتاب‌های Four Corners”” یکی از بهترین محصولات کمبریج برای کسانی است که گرایش به انگلیسی مصطلح در اروپا دارند. مطالب، نکات و تمرین‌های این مجموعه کتاب‌ها به گونه‌ای شفاف و واضح تدوین شده است که شما می‌توانید بدون استاد نیز از مطالب آن استفاده کنید و انگلیسی بیاموزید. خودآموز بودن این کتاب‌ها نکته‌ای مثبت به شمار می‌رود که به شما اعتماد به نفس می‌دهد. مطالب و گرامرهای این کتاب‌ها به گونه‌ای تدوین شده‌ که به بیشترین درصد موفقیت و یادگیری اصولی منجر می‌شود. مطالب موجود در کتاب‌های Four Corners به گونه‌ای انتخاب شده‌ تا نیازهای روزمره شما را به زبان انگلیسی پوشش دهد.
 • این مجموعه در ۴ جلد و سطح متفاوت منتشر شده که هر مجموعه متشکل از کتاب آموزش (Student book)، کتاب تمرین (Work book) و دو حقلهCD  است. این کتاب شامل فعالیت‌های شخصی‌سازی شده‌ در مورد گفت‌وگوی ساده و لذت‌بخش به زبان انگلیسی است. ویدیوهای ارزشمند داخل CD نیز  فرصتی برای یادگیری تعاملی این زبان ایجاد می‌کند.
 • Oxford Word Skills

 • همانطور که می‌دانید در تمامی زبان‌ها بین شکل نوشتاری و گفتاری واژه‌ها تفاوت زیادی وجود دارد. سری کتاب‌های Oxford Word Skills با در نظر گرفتن این نکته مهم تولید شده‌اند. شما می‌توانید تفاوت کلمات در زبان گفتار و نوشتار را به بهترین شکل ممکن در سه سطح متفاوت (سه کتاب) درک کنید. در این کتاب تمرین‌ها و مثال‌های تماما انگلیسی برای درک و فهم بهتر مطالب بیان شده است.
 • بودجه‌بندی و بخش‌بندی مطالب و محتوای این کتاب‌ها به‌گونه‌ای است که شما به کمک آنها می‌توانید درک و شناخت بسیار خوبی نسبت به واژه‌ها پیدا کنید. تمام تمرین‌ها و بخش‌های مختلف این کتاب‌ها نیز طبق تمرکز بر همین مسئله تدوین شده‌ است.این محصول آکسفورد فقط برای افرادی که به تازگی اقدام به آموختن زبان کرده‌اند، منتشر نشده است. با کمک این کتاب می‌توانید آنچه را که تاکنون یاد گرفته‌اید بهبود بخشید و در حافظه خود برای مدت طولانی‌تری ماندگار کنید. این کتاب شامل یک حلقه CD نیز بوده که به آموزش بهتر کلمات و نحوه‌ بیان آن‌ها پرداخته است.

آشنایی با سری کتاب های آیلتس کمبریج

 • Barron’s IELTS Superpack

  • این مجموعه تمام کتاب‌های مربوط به آیلتس را که کتاب‌های کوچک خودخوان هستند در یک مجموعه جمع کرده است، این مجموعه تمام کتاب‌های مختلف بارون و یک سی‌دی ام‌پی‌تری را در خود جای داده است، همینطور چند آزمون آزمایشی که دارای دو سی‌دی صوتی جدا هستند را شامل می‌شود.
  • همچنین این مجموعه شامل استراتژی‌های و راهنمایی‌های لازم برای آزمون آیلتس را داراست که به صورت یک سی‌دی صوتی در اختیار شما قرار گرفته است.

با این مجموعه نه تنها مهارت‌های ریدینگ و رایتینگ خود را تقویت می‌کنید بلکه هم زمان با لهجه‌ی آمریکایی آشنا می‌شوید که به شما کمک می کند که مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ خود را بهبود ببخشید.

 • The Official Cambridge Guide to IELTS

  • برخلاف اکثر کتاب‌های مربوط به منابع آزمون آیلتس، این کتاب برای هر دو ماژول آیلتس جنرال و آکادمیک ساخته شده است این کتاب پیشنهادات و راهنمایی‌های بر اساس تجربیات آزمون‌دهندگان قبلی به شما ارائه می‌دهد.

همچنین می‌توانید از توضیحات مفید در مورد اینکه چطور نمره بالاتری در امتحان آیلتس بگیرید بهره ببرید.

شما با استفاده از کتاب کمبریج گاید می‌توانید از هشت آزمون آزمایشی رسمی برای تمرین استفاده کنید و به صورت قدم به قدم همراه با راهنمایی کتاب هر بخش از آزمون را کامل کنید

 • Official IELTS Practice Materials

نوشته شده توسط همکاران آزمون آیلتس!

این کتاب آیلتس به شما نشان می‌دهد که هر بخش از آزمون چطور ارزیابی می‌شود و همینطور همزمان به شما راهنمایی‌های بسیار ارزشمندی درباره شرکت در آزمون آیلتس می‌کند.

در این کتاب زبان آموزان می‌توانند به صورت خودآموز تست‌های آموزشی مربوط به هر دو ماژول آکادمیک و جنرال، پاسخنامه، متن لیسنینگ‌ها، نظرات آزمون گیرندگان و غیره را در اختیار داشته باشند.

این کتاب نه تنها برای زبان آموزان  بلکه برای معلمانی که در حال آماده کردن زبان آموزان برای آزمون آیلتس هستند نیز مفید است.

یکی از مهم‌ترین عوامل در موفقیت شرکت‌کنندگان آزمون آیلتس داشتن تجربه کافی برای شرکت در این آزمون است که این تجربه در این کتاب به خوبی به مخاطبین منتقل شده می‌شود.

Official IELTS Practice Materials  منابع آزمون آیلتس بدون استاد

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید